Gjuhë

Topic-icon Rikoooo është duke kërkuar për një moderator vullnetare

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë #2 by rikoooo

Përshëndetje,

I'am duke kërkuar për dikë në dispozicion që të rritet dhe të kujdesen këtë forum të ri në anglisht. Ju do të jetë një administrator dhe moderator në të njëjtën kohë, ju do të ndërtojë këtë forum nga toka; duke shtuar kategori, tekst dhe kështu me radhë, duhet të keni disa kohë të lirë për këtë.

Profili:

- Ju flisni anglisht si vendas ose pothuajse
- Ju punoni kur ju keni kohë për të si vullnetar :)
- Ju dashuri Fluturimi Simulators natyrisht
- Ju jeni mbi 18 vjeç
- Ju jeni serioze

Unë do t'ju ndihmoj për ndonjë çështje teknike apo kërkesë përmirësim, por shumicën e kohës në punën tuaj në tuaj, ju mund të bëni ekipin tuaj të moderatorëve qoftë se ju dëshironi.

Falemnderit

Erik - Admin


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë #4 by Dariussssss

Unë jam i gatshëm për të marrë këtë pozicion.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë #5 by rikoooo

Përshëndetje Darius,

Faleminderit, unë i kam dërguar një email tek ju. Ju lutemi të përgjigjet me Email.

Regards,

Erik


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë - 1 3 vjeçare muaj më parë # 32 by superskullmaster

A jeni ende duke kërkuar? Sepse në qoftë se ju jeni Unë jam të gjithë në. Para ushtarak, para se përvoja forum moderator, kam punuar në aviacionin dhe unë jam një i licencuar një & p mekanik me një mani të rëndë aviacionit. Qenë simming që 2003.

Edit Fundit: 1 3 vit muaj më parë nga superskullmaster. Reason: Substance

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 34 by Gh0stRider203

Për mua nuk duhet të fluturuar në FSX është e rrallë :) Unë kam qenë me Rikooo për um ya nuk jeni të sigurt se sa kohë tani, por absolutisht LOVE vend, dhe përmbajtja :)

Unë jam i gatshëm për vullnetarë :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 38 by rikoooo

Përshëndetje djema,

Ju faleminderit shumë për të qenë vullnetar, ju jeni shumë i mirëpritur këtu, unë kam kontaktuar Dariussssss (administratori i ri forum) rreth kandidaturave tuaj, ne aktualisht kanë nevojë për të ndërtuar një ekip të ri të moderatorëve. Ne do të kthehet në kontakt me ju shpejt.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 45 by Dariussssss

Hello.

Gëzohem që u njohëm të gjithë dhe të mirëpritur të Rikoooo Forum. Faleminderit për interesimin tuaj në duke marrë këto pozita. Unë do të kontaktojë secilin prej jush me e-mail. Pas kësaj, unë do të njoftojë anëtarët e rinj të ekipit admin.


Edhe një herë, të mirëpritur për Rikoooo.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 47 by Dariussssss

Unë do të doja të ju pyes për të shkruar të cilën imitues fluturim ju jeni më të njohur me të. Kjo do të na ndihmojë të përcaktuar se kush i cili është personi më i mirë për t'u punësuar si moderator vullnetar këtu. Nëse ju keni një përvojë botës reale aviacionit, ose ju jeni duke fluturuar në sims tjera të fluturimit, të ndjehen të lirë për të na tregoni.

Ashtu si thashë, se do të na ndihmojë shumë.

Faleminderit të gjithë ju.

Të fala.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.146
Gjuhë