Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Hi ....

më shumë
Vjet 2 5 ditë më parë # 697 by PAYSON

Ka qenë shumë e gjatë që kur kam vizituar forumin. Përshëndetni të gjithë anëtarët e rinj. Ju sapo keni gjetur dhe keni bërë anëtarë të faqes më të mirë të këtij lloji. Ju nuk keni bërë asnjë gabim duke bërë kështu, kam pamje dhe rreth 50 avionëve, të gjitha krejtësisht të sigurt. Unë e di kur ju vijnë në një faqe këtë mendje defekt, ju nuk keni gjithmonë besim. Ju e dini .... (nëse duket shumë e mirë, ndoshta është). Jo këtu .... ata janë si 12 ose 13 vite në problemet biz dhe 0. Geeeez ... I tingëllojë si një shitës i fikur. Unë ju garantoj, nuk jam. Por gjithsesi, ju mirëpresim anëtarët e rinj.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Yustinzz

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 2 ditë më parë # 701 by Derrick1224

Unë vetëm kap P3D V4 dhe kjo faqe është një mbrojtës i jetës. Unë kam diçka për të fluturuar deri sa unë mund të përballojë një besnikëri të lartë payware add on.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.219
Gjuhë