Gjuhë

Topic-icon Pyetje Doracaku për paketën Boeing_B737-823_Advanced_VC_FSX _ & _ P3D

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 698 by goodjohn80

Përshëndetni të gjithë!
Vetëm e gjeta këtë faqe të mrekullueshme dhe e shkarkova paketën e sipërpërmendur, por nuk ka asnjë manual të përfshirë. Çdo ide ku mund të gjej një manual?

Thanks in advance

JFG

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 699 by FlankerAtRicoo

@JFG

Unë do të google për Project OpenSky (model avioni), Alejandro Rojas Lucenda (model VC), përndryshe Honeywell FMC
I cili ka nevojë për një plan fluturimi para-montuar.
Karakteristikat e fluturimit nuk do të jenë larg nga default i FSX B737_800 ....

Shpresoj se kjo ndihmon.

PS: Kjo është me të vërtetë një vend i mrekullueshëm dhe shumë i lehtë për të lundruar si wel.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.209
Gjuhë