Gjuhë

Topic-icon Pyetje Nuk ka kabinë 3D pas instalimit të paketës Airbus A330 Multi-Livery

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 703 by Acerazus

Së pari instaloj paketën Airbus A330 Multi-Livery, pastaj instaloj Airbus A340 Mega Package Vol 1. Më pas, unë instaloj Airbus A340 Mega Paketa Vol 2. Papritmas, A330 dhe A340 (Vol. 1) nuk kanë më shumë kabinat e tyre 3D! Unë u përpoqa çdo gjë si reinstalling dhe të tilla dhe unë gjithashtu përdorur mjet matës, por që bëri pak ndihmë. Çdo ndihmë do të vlerësohej shumë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 711 by ricsmi

Po marr një problem të njëjtë, ndihma do të vlerësohej nga dikush. :(

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 712 by Dariussssss

Përshëndetni të dy dhe ju mirëpresim.

Disa aeroplanë në pako janë nga POSKY, dhe ata nuk kanë një QV. Ata nga Thomas Ruth e kanë atë.

Gëzuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 717 by ricsmi

Dariussssss ka shkruajtur: Përshëndetni të dy dhe ju mirëpresim.

Disa aeroplanë në pako janë nga POSKY, dhe ata nuk kanë një QV. Ata nga Thomas Ruth e kanë atë.

Gëzuar


Faleminderit për përgjigjen, a ka ndonjë gjë për të bërë kështu që POSKY kanë VC?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.222