Gjuhë

Topic-icon shkrirë Problemet e fluturimit të Concord

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 713 by casbad

A ka ndonjë person që ka probleme me fluturimin e pajtimit? Ajo që unë kam marrë nga kjo pamje është duke u përpjekur për të vrarë mua .... (kthehet dhe dridhet dhe anën rrëshqet gjatë fluturimit)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 714 by Dariussssss

Shumë plane këtu janë thyer ... asgjë të re. Concorde mund të jetë ok, por ka nevojë për shumë njohuri. Ju duhet të transferoni karburantin gjithë kohës. Kjo është mënyra e vetme për të fluturuar stabile.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 716 by Gh0stRider203

Yeah ata janë thyer cuz ata janë Airbus! LOL Betohem unë kam parë më shumë postime rreth problemeve me një avion ajror se unë kam Boeing :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 720 by casbad

Tip!!!! Ae dini se si funksionon sistemi i transferimit të karburantit? U përpoqa të bëhem me të, ka shumë për të parë dhe të zbehtë ... a ka ndonjë material leximi?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 11 javë më parë 1 # 947 by DRCW

Konkordi është një kafshë e ndryshme të gjithë së bashku, ashtu si çdo përshkrim i fluturimit super të zërit. Qendra e gravitetit duhet të llogaritet. Gjithashtu, duhet të konsiderohet lartësia, pasi lëkura e avionit ngrohet me shpejtësi të lartë. Llogaritni pasagjerët dhe bagazhet në qendër të gravitetit tuaj. Lexoni procedurat në linjë. Mësoni rreth avionit. Ekziston një gabim i kafshimit të zërit në avion që është i vështirë në vesh në formën e muzikës që është shtrembëruar. Krijuesi e vuri këtë dosje në dosjen e zërit të avionit gabimisht. Për të hequr qafe atë, hapni dosjen e zërit dhe kaloni nëpër mostrat e zërit deri sa të gjeni atë këngë të keqe muzikore, pastaj klikoni me të djathtën dhe fshini atë, gjithçka është mirë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.108
Gjuhë