Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Boeing B747-443 Tekstet e avancuara të VC që mungojnë

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 722 by JanneAir15

Përshëndetje! Unë kam shkarkuar paketën Boeing B747-443 Advanced VC por VC ka munguar tekstet nga ndriçuesit e dritave dhe kam dashur të vendos VC në një tjetër Projekt Opensky 747 dhe pastaj ndriçuesit e dritave kanë textures, por pastaj të gjitha ekranet janë të zeza dhe MFK-të janë shumë. Ju lutemi ndihmoni me këtë!

Lidhje me avionin:

www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/568

Të fala
JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: luis1245

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.386
Gjuhë