Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Loved Pershendetje te gjitheve

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 724 by leocha1

Unë jam i ri këtu dhe kam zbuluar këtë faqe dje.
Për një kohë shumë të gjatë unë jam një përdorues krenar i simulatorit të fluturimit 2004, dhe ende kam shumë për të zbuluar.
Kam ardhur në këtë faqe pasi i googled për aeroplanët freeware më të mirë.
Ishte e mahnitshme ajo që gjeta këtu.

Prandaj dua t'ju falënderoj shumë për këtë cilësi të lartë të produkteve freeware.

Leon

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 726 by Dariussssss

Përshëndetje dhe mirëseardhje në Rikoooo.

Një falenderim i madh për të gjitha fjalët e mira. Mënyra ime për të ardhur këtu ishte shumë e njëjtë me tuajat. Unë jam në FSX tani, por kohë të gjatë një të shkuar, unë kam qenë edhe në FS2004, e cila nuk është aspak e keqe.

Ne do të bëjmë çmos për të bërë qëndrimin tuaj këtu sa më mirë që të jetë e mundur. :)

Edhe një herë, faleminderit shumë dhe mirëpres.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: leocha1

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 741 by Apollo21

Unë do të doja të falënderoj për të gjitha shkarkimet freeware që ju ofroj, unë kam qenë duke përdorur faqen tuaj për disa muaj dhe duhet të keni falenderuar më parë, por ajo që si ndër të tjera është se ndërsa në ebay në përgjithësi duke shikuar në aeroplanë etj kam ardhur (Freeware Aircraft) kështu që unë mesazhi atë dhe e pyeti nëse ata ishin me të vërtetë freeware sepse unë kam të njëjtat aeroplanë që ai ishte ofruar, dhe u pyetur nëse ata ishin në fakt freeware ose payware ai u përgjigj dhe tha se ata ishin mallra të lirë ai tha në thelb një pako e freeware në një paketë. Tani kjo nuk duket e drejtë për mua, për të copëtuar të gjithë njerëzit që kanë projektuar dhe botuar këto aeroplanë.
Ndoshta nuk e saj nga biznesi im, por personalisht unë mendoj se është krejtësisht e gabuar, unë jam i sigurt se nuk e saj ligjore, ndoshta është. Nuk e di unë vetëm dua të paralajmërojnë njerëzit për këtë të gjithë avionët në disqe janë në dispozicion nga Rikoo ose disa e vendeve të tjera të shkarkimit.

Kind regards
Andrew

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.202
Gjuhë