Gjuhë

Topic-icon Pyetje Trupi i avionit nuk tregojnë upp

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 727 by nispad

hi

A bën hundë me qafe pse trupat Rikoooo aeroplan nuk tregojnë upp në P3DV4
Y shkarkuar versionet e aeroplanit për P3Dv4
Tingëllon dhe kështu punojnë, por aeroplan dont show upp,
Ajo nuk tregon ndonjë fotografi të aeroplanit në opsionet e zgjedhura në P3Dv4 ??

Çdo zgjidhje ??

flm
Nils

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.185
Gjuhë