Gjuhë

Topic-icon Pyetje IL-76 i ri

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 729 by AJT67

Çkemi të gjithë,

Unë po pyesja nëse dikush kishte përjetuar ndonjë problem me IL-76-in e re?

Së pari, faleminderit shumë, është një interpretim mahnitës i një avioni të madh që kam qenë duke pritur për shumë vite, megjithatë unë kam dy çështje, një të mitur, dhe tjetri të pazakontë për të thënë aspak.

1. Unë kam qenë duke u përpjekur të kuptoj sistemin SHIFT + 4 kontrollit. A e ka dikush këtë konfiguruar për një Saitek X-52?

2. Kur të përfundoj fluturimin tim, kjo minimizon FSX në këndin e poshtëm të djathtë të ekranit tim. Unë nuk mund të duket për të lëvizur atë dritare rreth, dhe duhet të përfundojë detyrën FSX për të mbyllur sim.
Sim ime është e përditësuar, dhe nuk ka asgjë të pazakontë të instaluar, kështu që unë jam i sigurt se kjo mund të jetë një çështje për të tjerët.

Nëse dikush ka ndonjë ide se si t'i rregulloni këto artikuj, a do të më përgjigisni.

Many thanks,

Andrew.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.247
Gjuhë