Gjuhë

Topic-icon Pyetje Misione FS9 NË FSX !!!

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 730 by jordom

Hi everybody.
Unë jam disa herë nuk e pëlqejnë FSX-në siç zakonisht bëja me FS9. Dhe problemi kryesor është numri i kufizuar i misionit të afërt. Çdokush mund të ndihmojë me të gjitha Misionet FS9, por për të luajtur në FSX?
Të fala.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 747 by Gh0stRider203

Pyetje e mirë! Na vjen keq një përgjigje mori aq kohë sa kjo vlen të hetohet.

Unë kërkoj që ju lutem mos gjuaj të dërguarin, por më vjen keq të them se kjo nuk është e mundur :(

Jam i sigurt që jeni po aq i zhgënjyer sa unë jam.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.134
Gjuhë