Gjuhë

Topic-icon Pyetje Problemi i Paketës së Lufthansës

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 731 by BGF

Përshëndetje,
Kam instaluar paketën Lufthansa nga kjo anë dhe kam një problem me Airbus A380.
Kur i shtypni butonin në kabinë për NAV, cilësimi i COM, ADF etj nuk funksionon. Kjo do të thotë që unë nuk mund të vendos këto parametra.
Përndryshe ky avion është shumë i mirë dhe unë dua ta përdor shpesh.

Ndoshta dikush mund të më ndihmojë?
Thank you in advance.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.196
Gjuhë