Gjuhë

Topic-icon Pyetje Lufthansa Pack

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 732 by BGF

Përshëndetje,
Kam instaluar paketën Lufthansa nga kjo anë dhe kam një problem me Airbus A380.
Kur i shtypni butonin në kabinë për NAV, cilësimi i COM, ADF etj nuk funksionon. Kjo do të thotë që unë nuk mund të vendos këto parametra.

Përndryshe ky avion është shumë i mirë dhe unë dua ta përdor shpesh.

Ndoshta dikush mund të më ndihmojë?
Thank you in advance.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 754 by BGF

gjeta një zgjidhje

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 755 by skycamel

E madhe! Dhe ndoshta ju mund të ndani zgjidhje? ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 759 by BGF

Kam kopjuar këtë në panel.cfg

[Window01]
size_mm = 246,296
pozicion = 8
dukshme = 0
BACKGROUND_COLOR = 16,16,16
ident = RADIO_STACK_PANEL

gauge00 = Airbus_A321! popup_radio, 0, 0

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: skycamel

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.379
Gjuhë