Gjuhë

Topic-icon Pyetje JO Radio në 737 multi pak për Prepar3dv4

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë - 1 6 vjeçare muaj më parë # 733 by spilok

Në 737 pak për prepar3dv4, çdo gjë funksionon mirë përveç kur klikon në ikonën e radios. Vetëm një drejtkëndësh i zi i madh. Çfarëdo mënyre për të treguar radiot?

Stan

ps. Kjo gjithashtu ndodh me Boeing 717 pak

Redaktimi i fundit: 1 vit 6 muaj më parë nga spilok.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 734 by Dariussssss

Ju lutem shkruani këtë në P3D Forum këtu?

Ky është rreth FSX dhe FSX Steam.

Falemnderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 736 by rikoooo

Përshëndetje Spilok,

Unë kam lëvizur temën në forumin e duhur.

Nëse ikona e radios nuk funksionon, ju mund të merrni qasje në të nga menyja e shiritit të mjeteve.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 738 by spilok

Jo ... as nuk mund të hyni atje. Ende vjen deri në zi.

Unë kam bërë një hulumtim të vogël, dhe pasi që këto janë Boeings nga FSX dhe përshtatur për P3d, duket unë disi fshirë aksidentalisht një gauge ose diçka për radiot në Boeings. Mund të jetë një skedar CAB, nuk e di.

Shpresojmë, dikush mund të më ndihmojë me rivendosjen e këtij matësi. Unë me të vërtetë gëzojnë dosjet Boeing në Rickoooo dhe me siguri do të doja t'i përdorja ato në Prepar3dv4.

Stan

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë - 1 5 vjeçare muaj më parë # 739 by rikoooo

Alright,

Pastaj, ky mjet magjik është për ju: Mjetet Efektet Recover Tool http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/73/256

Më lejoni të di nëse ndihmon

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Redaktimi i fundit: 1 vit 5 muaj më parë nga rikoooo.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 740 by spilok

Faleminderit. Unë u përpoqa që nga biblioteka AVSIM gjithashtu. Shkarkova lidhjen tënde dhe e provova përsëri, por JO FUQI. Ende një drejtkëndësh i zi i madh me asnjë radio në ndonjë ish FSX Boeing.

Pyes veten nëse ri-emërtimin Konfigurimin përgatitore dhe lënë atë të rindërtuar do të bëjë asgjë? Supozoj se është e sigurt të bëj siç kam bërë në FSX?

Stan

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 767 by spilok

Gjithçka është mirë, tani. Riinstaloni të pastruar gjithçka lart.

Stan

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.333
Gjuhë