Gjuhë

Topic-icon Pyetje Radiot shfaqen si drejtkëndëshi i zi në paksin ajror të Rickooo

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 735 by spilok

N 737 pak për prepar3dv4, gjithçka funksionon mirë përveç kur klikoni në ikonën e radios. Vetëm një drejtkëndësh i zi i madh. Çfarëdo mënyre për të treguar radiot?

Stan

ps. Kjo gjithashtu ndodh me Boeing 717 pak, dhe 787 pak

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 768 by spilok

Të gjitha janë fikse tani. Re-install punuar ... nuk do të përpiqet për të vënë një aeroplan FSX në prepar3dv4 3 kurrë më.

Stan

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.179
Gjuhë