Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Kërkoni Bombardier Dash-8 Q400

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 752 by aakash1210

Do të doja nëse ti (Rikoooo) mund të bënte një Bombardier Dash-8 Q400. Unë e dua tuajin FSX Produktet, duke pasur sa më shumë detaje të jetë e mundur, në madhësi të vogël. Unë jam me të vërtetë në kërkim të një Bombardier Freeware Q400, me një VC goxha awesome si ju bëni atë për aeroplanë të tjerë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 753 by Dariussssss

Përshëndetje dhe mirëseardhje.

Para së gjithash, Rikoooo NUK është duke bërë ndonjë FSX add-ons. Ne po i rregullojmë ato dhe do t'i bëjmë ato më mirë aty ku mundemi, përpara se t'i bëjmë në dispozicion për shkarkim.

Të dytë. Ekziston një Falas Dash8 për FSX. www.premaircraft.com/DHC8-Q400/

Modeli i madh në kërkim, ajo ka një VC .... por, duket e prishur. Dua të them, mund ta provoni, por disa gjëra nuk kanë të drejtë me të.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.203