Gjuhë

Topic-icon Pyetje Fluturimi i Emirateve A380

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 761 by Aidablu1508

P: Unë jam duke u përpjekur për të shtuar jetët në paketën e Flotës Emiratet në A380, por liveries nuk shfaqet ose VC nuk është duke punuar, çfarë po bëj gabim, mund të më ndihmoni ndoshta ..

Falënderon Nicolai

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 762 by Dariussssss

E njëjta gjë ndodhi me mua. Ajo ka të bëjë me versionin e saj, sepse ju e dini se ka dy versione 841 dhe 861, një me RR dhe të tjera me EA GP2700 motorë, kështu që ju duhet të gënjesh atë, ju duhet të bëni avionët mendojnë se çdo livre instaloni është e drejta. Përdorni vetëm kodin e lëkurës së Emirateve, për të shtuar liveries të tjera. Duhet të punojë.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 763 by Aidablu1508

Hi Dariussss

thank you soo shumë, që ka punuar, unë kam filluar të tërheqë flokët dhe thonjtë e mia për të marrë këtë për të punuar :D

ju falënderoj përsëri

regards

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 780 by jck003

provo dhe rimarkoje atë

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.448
Gjuhë