Gjuhë

Topic-icon Pyetje Las vegas unzip

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 769 by dogtrack

Hi, keni shkarkuar LV në 3 PC të ndryshme (4.05GB mbushur). Duke përdorur Winrar nuk arrin të shpaketoj skedarët 6x.tiz plus skedarin 1x.exe. Në çdo rast duke thënë se arkivi është i korruptuar ose përmban skedarë të panjohur. A do të ishte më i suksesshëm një tjetër unzipper? Nëse po, cilën të tillë, ju lutem?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 770 by Dariussssss

Përshëndetje dhe mirëseardhje në Rikoooo. Ju mund të postoni këtë nën nën-forum FSX, FSX Steam? Kjo temë e veçantë është menduar për anëtarët e Forumit Rikoooo për t'u prezantuar.

Edhe një herë, të mirëpritur.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 772 by dogtrack

oopps! Apologies.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë - 1 5 vjeçare muaj më parë # 773 by rikoooo

Përshëndetje atje,

Unë kam takuar në mënyrë efektive këtë çështje gjithashtu, e kam zgjidhur duke përdorur Izarc:

Shkarkoni dhe instaloni freeware Izarc www.izarc.org/ pastaj kliko me të djathtën në arkiv zgjidhni "Izarc" dhe "Ekstrakt në las_vegas_mega_photoreal_scenery"

Tani punon

Unë gjithsesi ngarkoj një arkiv të ri në Rikoooo kështu që brenda disa orëve do të jetë fikse për këdo.

Na vjen keq për shqetësimin, nuk është e lehtë të merremi me fotografi të mëdha,

Erik


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Redaktimi i fundit: 1 vit 5 muaj më parë nga rikoooo.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: dogtrack

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.223
Gjuhë