Gjuhë

Topic-icon Pyetje Jet Blue Airbus A-320 mega pak. Papritur.....

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 774 by spilok

Unë kam gëzuar avionët Jet Blue A-320 Mega Pak në v4 për disa muaj tani. TË GJITHA E SUDDEN-it, unë nuk mund të përshpejtoj asnjë nga 320-at në një shpejtësi të mirë të marrë. Ata janë të ngadaltë, lëvizin si breshka, dhe asgjë që unë nuk kam provuar, duket se i bën ata të lëvizin siç përdorën. Çfarë mund të ketë ndryshuar? I uninstalled ato dhe reinstalled tyre, por ata veprojnë të njëjtën gjë.
Çfarë mund të kontrolloj për të parë se çfarë ka bërë që kjo ngadhënjim të ndodhë në të gjitha avionët në këtë pak? I shkarkova nga Rickooo i cili siguron se janë miratuar nga P3dv4.

Stan

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 779 by spilok

MOS U MËRZIT.

E kam kuptuar. Duket se levë ime nuk ishte e saktë kalibruar që nga ri-instalimi im. Unë nuk kam kalibruar, pastaj i kthehem standardeve në kalibrimin. Ri-kalibruar dhe të gjithë fuqinë time tani është kthyer. Duket se kalibrimi i Throttle ishte i dehur.
Faleminderit për leximin.
Stan

VENDOSUR

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.121
Gjuhë