Gjuhë

Topic-icon Pyetje FSX FSX Steam Edition Ndihmë

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 52 by Dariussssss

Nëse keni probleme, gabime ose në qoftë se ju disa pyetje në lidhje imitues FSX, postoni këtu. Gjithashtu na tregoni për fixes dhe zgjidhjet për probleme të ndryshme dhe gabime në FSX.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: johnbrowning

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 7 javë më parë 1 # 1183 by flaps1262

Të nderuar zotërinj, kam pasur probleme me instalimin e minipaneleve të shkarkuar në A320 në edicionin e avullit FSX. Unë zëvendësoj udhëzimet minipanel (në panel.cpg) në dosjen e panelit të aeroplanit, por minipaneli origjinal nuk ndryshon. Ndonje ndihme??

Faleminderit paraprakisht për ndihmën tuaj, përshëndetjet më të mira.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.187
Gjuhë