Gjuhë

Topic-icon Pyetje Nuk ka vlerësime në 777-200ER pas shkarkimit të paketës Ultimate.

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë # 794 by courtmtx

Pas instalimit të 7770200ER në FSX tim, matësit janë të gjitha blacked në kabinë dhe kabinë virtuale.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë # 795 by Dariussssss

Gabim shumë i njohur. Duhet të instalosh mjetin e vlerësimit të matësve. Ju mund ta gjeni këtu në Rikoooo. Është installer kështu që gjithçka shkon shumë lehtë.

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: courtmtx

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë # 798 by courtmtx

"Rimëkëmbja e vlerësimeve" nuk ndihmoi me problemin. Unë jam duke marrë parasysh rikthimin e 777-200ER ose ndoshta FSX-në e tërë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.107
Gjuhë