Gjuhë

Topic-icon Pyetje Nuk ka vlerësime në 777-200ER pas shkarkimit të paketës Ultimate.

 • courtmtx
 • courtmtx's Avatar Topic Author
 • Vizitor
 • Vizitor
1 8 vjeçare muaj më parë # 794 by courtmtx

Pas instalimit të 7770200ER në FSX tim, matësit janë të gjitha blacked në kabinë dhe kabinë virtuale.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 795 by Dariussssss

Very well known error. You need to install the Gauges recover tool. You can find it here at Rikoooo. It's an installer so,everything goes quite easily.

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: courtmtx

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

 • courtmtx
 • courtmtx's Avatar Topic Author
 • Vizitor
 • Vizitor
1 8 vjeçare muaj më parë # 798 by courtmtx

The "Gauges Recovery Tool" did not help with the problem. I'm considering reloading the 777-200ER or perhaps the entire FSX.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

 • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
 • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
 • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
 • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.455
Gjuhë