Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Hi im anëtare e re

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 5 # 797 by Wolfie93

Emri im është Steven që e gjeta këtë faqe rastësisht duke kërkuar një Longbow Apache-AH64, atëherë pashë një c-5 në këtë faqe që nga shkarkimi i saj, nuk e kam shikuar përsëri në këtë sit që nga ajo e saj në një milion textures dhe përpjekje të mahnitshme të njerëzve vendosi atje aeroplanët dhe modelet faleminderit për kohën dhe punën e palodhur

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: ryalow

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.189