Gjuhë

Topic-icon Pyetje Zhvillimi i trafikut të AI me AIFPv3: AI aeroplanë nuk shfaqen ... Pse

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 801 by laurentCazorla

Përshëndetni simmers
Kam krijuar flotën time flotën Cevenn'air me FSX basic B738 dhe CRJ700 Unë pikturova veten dhe unë rregullisht fluturoj me të. Megjithatë kam dashur të krijoj trafikun tim të AI me AIFPv3 ... Gjithçka është në rregull për të ngritur fluturimet e AI dhe t'i përpiloj ato, Kur të filloj FSX Steam ta shkarkoj atë si një pamje të re, por kur të shkoj në aeroport ku avionët e mi janë menduar për t'u paraqitur në Aeroport, në kohën që kam planifikuar me AIFP, ndonjë prej tyre shfaqen ... unë po pyes nëse është për shkak të FSX Steam. Në fakt, kur unë dua të krijoj AIFP me Steam (SE) unë nuk mund të shkoj më tej. Unë jam i detyruar të krijoj si FSX. Unë kam tashmë trafikun e AI të botës dhe unë tashmë u përpoqa të vendosja një KLM WoAI B738 në një fluturim EHAM / LFMT, unë takoj të njëjtin problem ...
Do të doja të dija nëse ka një mënyrë tjetër për të ngritur trafikun e AI pa kaluar nga AIFP ... Ndihem pak si i frustruar :-(
Faleminderit shumë
Laurent

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.158
Gjuhë