Gjuhë

Topic-icon Pyetje Asnjë nga avionët 777 nuk po instalon saktë

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë # 802 by jopidioot

A është e mundur të tregoni se si të veproni kur instaloni 777 në P3Dv4. Asnjë prej tyre nuk po punon. Asnjë vrojtim i disponueshëm. Ata tregojnë (ao) pa pajisje ulëse.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë # 803 by rikoooo

Përshëndetje,

Tani për tani, 777s Boeing nuk janë në përputhje me Prepar3D v4, sepse P3D v4 është një aplikacion i biteve 64 dhe çdo shtesë e bërë për FS2004 është vetëm kompakt i biteve 32.

Nëse autorët nuk i përditësojnë modelet e tyre, nuk mund të bëjmë asgjë përveç pritjes.

Keni një fluturim të mirë


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.112
Gjuhë