Gjuhë

Topic-icon Pyetje Douglas A_20 Humbje

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 809 by frederi350

Unë shkarkova Havic Douglas A_20 pasi shkëputa të gjitha tiparet e sigurisë së kompjuterit tim (Norton dhe Kontrolli i Llogarisë së Përdoruesit). Shkarkimi dhe Instalimi ku është i suksesshëm. Pas ngarkimit FSX Unë nuk mund ta gjeja Havocin në Dritaren e Zgjedhjes së Avionëve. po perdor FSX Për të filluar përforcuesin e 2013-Version 2.9 FSX dhe unë gjithashtu u përpoqa të filloja FSX pa përdorur Booster 2013. Unë gjithashtu u përpoqa të rindizja. Atëherë u përpoqa të rindërtoja FSX Flutur Simulator Deluxe Edition nga DVD Disk duke përdorur funksionin Mirëmbajtja. une kam FSX i ngarkuar në diskun tim D: të dhëna jo në diskun C: lokal në Skedarët e Programit (x86) / Lojërat Microsoft. Unë gjithashtu u përpoqa të riinstaloja disa herë duke përdorur Instalimin automatik dhe Instalimin me porosi. Asgjë nuk bëj se duket se dëshiroj të sjell Douglas A_20 Havoc në Dritaren e Zgjedhjes së Avionëve.
jam duke vrapuar
Dritaret 10
Processor: Intel(R) Core(TM) i7 4790K CPU @4.00 GHz
Memoria e instaluar (RAM): 16.0 GB (15.9 e përdorshme)
Lloji i sistemit: Sistemi Operativ-64-procesor, Procesori me bazë x64
Display Adapters: NVIDIA GeForce GTX 970 and Intel(R) Graphics 4600

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: papy68

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.205