Gjuhë

Topic-icon Pyetje SimDepot

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 817 by bencas

Hi I drejtuar biznesin tim imitues fluturimi i quajtur SimDepot dhe shumë nga fushat ajrore që i shesin janë krijimet e mia bazuar në aeroportet e vërtetë dhe përditësimin e aeroporteve të vërtetë për sims fluturimit të të dy fs9 dhe fs10 Unë kam një faqe interneti që shet addons lirë dhe të përballueshme www.freewebstore.org/SimDepot/ Unë do të doja që njerëzit të blinin disa addons për herë të parë unë mund të e-mail shitur produktet për ta si edhe kështu setup

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.199
Gjuhë