Gjuhë

Topic-icon Pyetje Paketa StarAlliance Airbus A320

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 818 by Erwin2003

Unë u pyeta pse Rikoooo nuk ka një paketë në të cilën të gjitha Star-Aleancës liveries mund të gjendet. Paketa duhet të përbëhet nga familja A320, por duhet të ketë të gjitha linjat ajrore të linjave ajrore që zotërojnë një avion nga familja A320, sigurisht që këto liveries duhet të jenë nga linjat ajrore në grupin Star-Alliance. Unë shpresoj se dikush mund ta bëjë këtë të bëhet e vërtetë, unë do të jetë me të vërtetë i kënaqur dhe mirënjohës.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Hobbo2004

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.198