Gjuhë

Topic-icon Pyetje shpejtësi shkarkimi të tmerrshme

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 819 by sylvantino

Unë jam në një abonim në muajin 6, por unë jam vetëm mezi në gjendje të tërheq 1300KB / sec shpejtësi shkarkoje në këtë faqe pa marrë parasysh çfarë shkarkimi është, ky është faqja e vetme me të cilën kam probleme. mund dikush të shikojë në këto shpejtësi ju lutem?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 821 by rikoooo

Përshëndet Sylvantino,

Kam vënë bandwidth më shumë në serverin tonë sot, ju lutem provoni përsëri tani.

Nga rruga të hënën kam një takim në qendrën e të dhënave ku serverat tanë janë të pranishëm, do të kërkoj edhe më shumë bandwidth kështu që në kohën e pikut ne mund të shërbejmë ende me shpejtësi të lartë.

Falemnderit

Erik


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 822 by Gh0stRider203

Unë jam postimi si një përdorues, dhe jo një moderator, por unë kurrë nuk kam pasur një problem me shpejtësitë e shkarkimit nga Rikoooo.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 823 by StonewallUSMC

shkuan në fajkua deti, ai mori vetëm orë 26 dhe hapur një file bosh, shkoi për herë të dytë 12hrs 45 minuta në një skedar bosh, pastaj shkuan dhe vepruan ashtu i vetmi që ka punuar dhe më pas ka pasur një shënim nga krijuesi për të instaluar rreth admin instaluar, për të sqaruar, zakonisht kur duke iu referuar një manatory instaluar në mënyrë që të përdorni një produkt thry saj menu dhe privledges ose thry një klik dhe drejtuar, konfuzioni është kjo, ajo nuk ka të bëjë me dosjen, ju duhet të drejtuar simulator fluturimi MS në mënyrë administrator me një klik të djathtë dhe pastaj produkt do të ngarkesës. Nëse bëhet ndryshe ajo do të shkaktojë rrëzime të shumta dhe / ose ngrirjen e ekranit. Bëra kërkime, pse ishte ndonjëherë një linjë komande për të përdorur administratorin për të përdorur programin. Nga mijëra shtesa në rrugën e avionëve kjo është e vetmja që përfundoi duke kontrolluar cfg tim. dosje, hyra dhe pashë listat e shumëfishta. Ka edhe një rrezik në këtë konfigurim dhe nëse ka ndonjë gabim mund të prishë programin e dritareve. Nëse bëni shkarkimin, bëni një kopje rezervë të skedarit tuaj cfg para instalimit. Vendndodhja e skedarit është si e tillë% APPDATA% MICROSOFT / FSX. e shkarkuar AIROLANE ËSHTË IVE shumë më të mirë shihet në dhjetë vjet të këtij modeli dhe lloji, FLYABILITY është e përkryer, ajo mund të marrë pak duke u përdorur për të sidomos duke u përpjekur për të rrëshqas ose toggle asgjë në pjesën e sipërme CONSOLE.Which vetëm ndodh që të jetë e nevojshme për të filluar dhe fluturojnë, por të gjithë punojnë jashtë. Yoy zakon do të disapointed sapo ju të kuptoni se të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni mbi admin për të kandiduar si administrator, dhe bling. Përveç kësaj dhe duke u përpjekur në ndonjë mënyrë tjetër do të jetë një kohë e vështirë për t'u marrë me ESPECIALLY nëse ju keni pritur 24 orë për një shkarkim bosh. Ende vendi më i mirë me shtesat më të mira bar asnjë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 824 by 200k

zot

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 10 javë më parë 1 # 1091 by StonewallUSMC

ju duhet të shkoni në menunë e kompjuterit tuaj në internet dhe të ndryshoni faqen tuaj në rikoooo, nëse e bëni këtë skedari do të jetë në pjesën e përparme dhe kontrolloni cilësimet e internetit nëse nuk jeni duke përdorur PPOE (duhet të përdorni një fjalëkalim për të hyrë në internet) ta ndryshoni atë në opsionin tjetër. Një nga pikat kryesore të diskutimit për një kompjuter është duke u dërguar në internet përmes një portali të gabuar, i përdorin internetin lokal nganjëherë dhe im në bregun lindor në rajonin Mid Atlantic dhe nganjëherë ngadalshëm për shkak të sasisë së shkarkimeve që janë duke u përpunuar nga serverat. Gjithashtu kontrolloni orën tuaj, nëse tuaj në shanset e SHBA janë përpjekur tuaj një shkarko kur të gjithë në Evropë është në kulmin e ditës së tyre. Kapini ato në mbrëmjen e vonë të kohës së tyre. Shikoni ato cilësime, dhe nëse doni të përshpejtoni kompjuterin tuaj mbi 200% shkruani, nëse e shoh të sëmurë ju them çfarë të bëni.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.325
Gjuhë