Gjuhë

Topic-icon Solved Lidhur me të gjitha avionët dhe reklamat në faqen e shkarkimit

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 830 by ingjen

Unë do të preferoja që kur të prezantoj fotografitë e avionëve të shkarkueshëm, do të shfaqen më shumë fotografi të brendshme. Jetët janë ok dhe interesante, por "clickable" janë po aq të dëshirueshme sa të jashtme.
Dakord?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 831 by rikoooo

Përshëndetje,

Faleminderit për ndarjen e mendimit tuaj, unë pajtohem me ju dhe në të ardhmen do të vendosni më shumë panele dhe screenshots VC :)

Unë jam i hapur për të dëgjuar ndonjë sugjerim tjetër.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: ingjen

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 832 by ingjen

Tanx. Tani natën vonë të premten në Norvegji. Për momentin po kaloj nëpër malet 6000 këmbë në Qarkun Veriperëndimor në Norvegji.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 847 by GROBA

Hello,I am new here, and i tried to install the B727 for P3D v4, por instaluesi nuk funksionon.
A kam nevojë për një instalues ​​të posaçëm për Win10?
Faleminderit për ndihmën tuaj

GROBA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 3 # 848 by N00b

Hi Groba, ndoshta të përpiqet të kandidojë në modalitetin e pajtueshmërisë. shumë FSX, FSX-SE, Dhe P3D mbështetësja e instaluesit automatik nuk e fiton 10.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 936 by DRCW

Mbani në mend se P3D V4 loads it's add-ons through a folder in your documents folder. Lockheed did this in case you had to reload the program, you would not lose your add-on files and have to start over. Sometimes , the installer may not activate your download. Go to your documents and locate the file marked ( Prepard 3D v4 Add-ons " and open it. You should have the aircraft folder in there. Copy it and paste it to your Airplanes folder located in sim objects. It should be present as an aircraft within the program

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.178