Gjuhë

Topic-icon Pyetje përshtatës joestick

më shumë
Vjet 2 4 javë më parë # 56 by ferdiwi

hi a ka ndonjë përshtatës për të ndryshuar joestick nga 15 pak për përshtatës USB Unë duhet dorezë e xhamave anësore microsoft dhe është e përsosur kështu që unë me të vërtetë duhet të dini se a ka ndonjë zgjidhje për këtë i provuar USB tjetër joestick, por kjo nuk është e njëjta faleminderit për të gjithë

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 4 javë më parë # 57 by rikoooo

Përshëndetje,

Unë mendoj se kjo duhet të punojnë për ju https://www.amazon.com/GamePort-Converter-Adapter-Joysticks-Controller-Steering/dp/B00FDOBVZG

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 4 javë më parë # 58 by rikoooo

gabimi im, duket se nuk ka përshtatës kompatibil me Microsoft Sidewinder, që të duhet të jetë një levë të veçantë

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë - Vjet 2 3 javë më parë # 76 by Gh0stRider203

(HAD për të redaktuar si ajo nuk është simpati lidhjet ebay ...)

Nga ajo që unë kam lexuar në këtë temë, aq sa ajo dhemb mua .... ju mund të përfundojë deri të paturit e për të blerë një shkop të tërë të re :(

Personalisht, unë do të rekomandojë Saitek X45. Ndërsa kjo është një model i vjetër Stick & mbyt, unë kam qenë duke e përdorur atë për shumë vite dhe unë absolutisht love it. Dhënë, shumica e fluturimit ime është bërë në jumbos, unë kam gjetur është e madhe për vetëm në lidhje me çdo lloj avioni. Ju keni marrë shumë butonave ju mund të programit dhe disa çelsin kapelë (lejuar për përdorim edhe më pak keyboard). - 1st Lidhje

Më e lirë që kam gjetur në Amazon ishte $ 89.99 + $ 7.49 anijeve. Ebay ishte shumë më pak në $ 24.99, + $ 10.shipping, por kjo nuk do të jetë e shënuar për një kohë të gjatë. Kjo edhe pse është vetëm rrinë dhe mbyt. Nuk ka manual, nuk ka disk. - Item Ebay 322399578359

Unë e kam gjetur një të tillë që ishte pak më shumë në $ 55 në ebay që ka gjithçka. Mbyt, shkop, manual (e cila kurrë nuk kam marrë btw lol), dhe CD për të. (Link 3rd) oh dhe të anijeve të lirë. :) - Ebay Artikull 222389050446

Unë shpresoj se kjo është e dobishme, dhe unë jam i keq që ju jeni duke kaluar nëpër këtë! :(

www.amazon.com/gp/offer-listing/B00005TO...k+x45&condition=used


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Redaktimi i fundit: 2 vjet 3 javë më parë nga Gh0stRider203.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.194
Gjuhë