Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Problemet e reja të EMB 120

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 834 by JAYEAS29X

I flight Tested the New Embraer EMB120 and there were some serious problems detected
Motori nuk do të shkonte në mbytje të plotë dhe avionët nuk do të aktivizonin një trup në Rikooo ka nevojë për testimin e fluturimit këtë avion
ky avion nuk është gati për shërbim

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 835 by Gh0stRider203

Ju jeni të vetëdijshëm unë shpresoj, se Rikoooo NUK bën këto avionë, apo jo? Çdo gjë e gabuar me të para se të marrin në duart e tyre është për shkak të diçka që krijuesi bëri gabim ...


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 4 # 843 by rikoooo

Përshëndetje JAYEAS29X,

A do të dëshironit pak kohë për të lexuar faqen e kësaj shtese para se të parashtroni ankesat tuaja, të cilat tashmë janë shpjeguar. Vetëm lexo ok?

http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/56/875

Falemnderit


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 940 by DRCW

Hej, për të ndihmuar njerëzit me çështje të shëndosha të tilla si çelsin, callouts etj ... ju mund t'i dërgoni ato, ka instucione për fshehjen e dll fies me xml që P3D përdor në V4

Skeda Attachment:

File Name: dsd_fsx_xml_sound.rtf
Madhësia e dokumentit: 85 KB

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.224