Gjuhë

Topic-icon Pyetje Vëllezërit e shkurtër Belfast FSX & P3D probleme

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 837 by Dariussssss

Me pak fjalë, AP nuk po punon plotësisht. Mbikëqyrja e lartësisë, drejtimit dhe mbajtjes së shpejtësisë janë në rregull, por nuk ndjekin fare GPS. Çdo gjë tjetër duket një gjobë, një aeroplan i këndshëm.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 838 by Gh0stRider203

a keni vënë atë në modalitetin GPS? LOL Idk cilat çelësa keni setup për atë në rast se nuk ka switch, por në Miniera, është Ctrl Shift N


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 839 by Dariussssss

Hey Gh0st, çka është?

Gjithçka ishte e drejtë. Në AP ajo vetë, është kaloni, kështu, vështirë se mund të jetë më e lehtë se kaq.

Gëzuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 840 by Gh0stRider203

mirë, pastaj zjarr lol tuaj mekanik


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 841 by Dariussssss

Haha .... shumë qesharake.

Lol .. yeah, ai idiot ndoshta ishte i lartë kur ai ishte ngatërresë rreth AP ....

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit 1 muaj # 938 by DRCW

Kontrolloni skedarin CFG në pjesën e autopilotit, nëse nuk gjeni ndonjë problem aty, provoni të vendosni në CFG autopilot të një avioni tjetër ose të shtoni një kalendar Nav / GPS nga një avion tjetër si një 2D dhe ngjisni atë tek paneli i panelit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.209
Gjuhë