Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje të fala

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 850 by goffers

Hiya. Unë kam qenë simming që nga rreth 1997.

Unë kam krijuar shumë addons peizazh për FS9 dhe FSX, plus disa repaints.
Disa anëtarë mund të kujtojnë 'shërbimet e mia argëtuese' në FS9.

U bashkua me Rikoooo sepse faqja e uebit është aq e qartë - gjithashtu për vëmendjen e dhënë për të ringjallur avionët freeware të lëshuar më parë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 853 by Dariussssss

Përshëndetje dhe mirëseardhje në Rikoooo.

Faleminderit për fjalët e bukur, dhe me të vërtetë mirë që të keni në bord. Mbaj mend atë shërbim, e kisha atë në FS9 time, jo keq.

Të ndjehen të lirë për të eksploruar dhe nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë, këtu është vendi për të kërkuar.

Gëzuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 862 by goffers

Dariussssss ka shkruajtur: Përshëndetje dhe mirëseardhje në Rikoooo.

Faleminderit për fjalët e bukur, dhe me të vërtetë mirë që të keni në bord. Mbaj mend atë shërbim, e kisha atë në FS9 time, jo keq.

Të ndjehen të lirë për të eksploruar dhe nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë, këtu është vendi për të kërkuar.

Gëzuar


Many thanks.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.264
Gjuhë