Gjuhë

Topic-icon Pyetje probleme me motorët (#3, ose # 's 3 & 4)

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 851 by PAYSON

Përshëndetje, kam qenë një kohë e gjatë që kur kam qenë këtu. Kam disa probleme. Së pari, ndryshova kompjuterët. Pas kësaj, disa nga aeroplanët e preferuar po shkarkojnë me një lëkurë të bardhë. Nuk mund të fluturoj pa instrument, dhe së dyti, nuk mund të gjej motorë në shumë setup për të punuar. Mund të përdor çdo motor të vetëm ose të dyfishtë pa gabime, por të vendos një 3rd ose 3rd dhe 4th, vetëm dy punë. Më pëlqen të fluturoj me Dash 7 dehaveland, por vetëm motorët e majtë arrijnë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 852 by Dariussssss

Hello.

Ne kemi nevojë për shumë më tepër informacion. Cili avion, i cili FSX version etj ... A ka avioni në fjalë ka manual, a keni ndjekur atë dhe kështu me radhë ... Kjo është e vetmja mënyrë për të ndihmuar.

Gëzuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 855 by PAYSON

Duket sikur keni humbur përgjigjen time të mëparshme. Unë bëj gjithçka nga libri dhe / ose "lexo-mua". Sa i përket ndonjë avioni të caktuar, mendova se thashë, çdo avion me më shumë se motorë 2. Mund ta ngre kontrollin e fluturimit X-56 në një mënyrë, dhe pastaj një tjetër. Çdo ndryshim thjesht ndikon të gjithë motorët e majtë ose të gjithë motorët e duhur për të qëndruar në gjendje të pandërprerë ndërsa të tjerët mbyten. Unë jam duke përdorur edicionin sfx me avull. Ju kam kontaktuar sepse kisha një problem shumë kohë më parë dhe më keni ndihmuar në atë. Unë kërkoj falje për të marrë kohën tuaj për këtë situatë, vetëm mendova dikush mund të ketë pasur një problem të ngjashëm dhe e shëroi atë. Asgjë si ajo në FAQ tuaj ose.
Kërkimet dhe respektin tim, PAYSON

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 869 by PAYSON

Do të provoj diku tjetër. Faleminderit.
PAYSON

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 870 by PAYSON

Whooooa !!! Kam gjetur mënyrën e duhur për të vendosur rregullimet për përdorimin e motorëve 1 përmes 6. Ishte kaq e thjeshtë. Faleminderit per ndihmen:-(

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 872 by Gh0stRider203

ndajnë në rast se të tjerët kanë këtë problem?


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 873 by PAYSON

Do të më duhej shumë më tepër informacion. Cili avion, i cili FSX version etj .. A ka avioni në fjalë ka manual, e keni ndjekur atë dhe kështu me radhë ... Kjo është e vetmja mënyrë për të ndihmuar.OS, sistemi i kontrollit të fluturimit, etj.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 874 by PAYSON

Në fakt, të gjitha ato info nuk janë të nevojshme. Çdokush që përdor një X-55 ose një sistem të kontrollit të fluturimit X-56 Saitek Advanced dhe po përjeton aftësitë e kufizuara të motorrit 1 & 2, kam gjetur atë që unë mendoj se është kurimi. Unë do të kisha postuar këtë më herët, por duhet pak kohë për të përsëritur këtë herë 20 fix për të provuar për mua ajo punon. Punon. Thjesht të hapur "settings", shkoni në mbyt ngritur. Hiqni të gjitha cilësimet, kur cilësimet e mbytjes janë zhdukur plotësisht dhe vetë mbytja është në pozitë boshe (sigurohuni që të lini pinin e bllokimit në pozicionin e tij origjinal), lëvizni mbërthimin mbrapa në të hapur, prapa në boshe, mbrapa për të hapur të gjerë, pastaj përsëri në punë, kalibruar si zakonisht, mbyllni cilësimet, shkoni në aeroplanin tuaj të preferuar 4 motor dhe jepni një provoni. Shpresoj se ajo punon për ju si ez ashtu siç bëri për mua.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 875 by PAYSON

Oh, ka një grup beteje të anijeve të Luftës së Dytë Botërore që shfaqen dhe zhduken në brigjet e Australisë (YBBN).

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.255
Gjuhë