Gjuhë

Topic-icon Pyetje bleu?

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 3 # 856 by PAYSON

Sapo mora një email nga një Peter Hawthorne. Tingëllon si ai dhe disa nga kolegët e tij dëshirojnë të bashkohen me Rikooo. Ju lutemi lexoni dhe shihni nëse ju nuk mendoni se kjo tingëllon si fundi i vendeve më të mira për mallra të lira në linjë. Shih se çfarë mendon.
PAYSON

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 3 # 857 by rikoooo

Përshëndetje Payson,

Më vjen keq, por nuk kam një ide për atë për të cilën po flisni ...?

Dhe unë nuk e di kush është Peter Hawthorne.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 3 # 858 by PAYSON

Peter Hawthorne <Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.>
Dhjetor 11 (1 ditë më parë)

mua
Hi there,
Unë thjesht lexova SHKARKONET P FORR FSX, FSX-Steam dhe Prepar3D - Rikoooo, ua kam treguar disa kolegëve dhe ne mendojmë se një bashkëpunim midis nesh mund të funksionojë mirë.

Unë përfaqësoj një agjenci të marketingut dixhital që aktualisht punon me një kompani të teknologjisë kryesore që vepron në të njëjtin treg si Android. Ne dëshirojmë të shfaqim një pjesë unike të përmbajtjes në faqen tuaj në emër të klientit tonë. Për privilegjin, do të ishim të lumtur t'ju paguan diku në rajonin e $ 65.

Më lejoni të njoh mendimet tuaja.

Urimet më të mira,

Peter

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 3 # 859 by PAYSON

Peter Hawthorne
2: 34 AM (13 orë më parë)

mua
Përshëndetje Keith,

Faleminderit që u ktheva tek unë.

Për t'ju dhënë një ide për atë që bëjmë ne do të kërkojmë të shkruajmë përmbajtje të sponsorizuar për faqen tuaj. Ky përmbajtje zakonisht do të vijë në formën e një artikulli të fjalës 500 dhe do të përfshijë një lidhje "do-follow" për klientin tonë. Shkrimtari i artikullit do të kalonte kohë në faqen tënde dhe do të merrte një ndjenjë për tonin, stilin dhe llojin e përmbajtjes që zakonisht posto. Ata mund të shkoni dhe të shkruajnë një artikull të përshtatur për blogun tuaj. Ju mund të rishikoni, modifikoni dhe refuzoni artikullin nëse nuk e gjeni të përshtatshme. Ne duam të kontribuojmë në faqen tuaj dhe t'ju paguajmë për privilegjin e postimit të saj. Sidoqoftë, ne nuk e shpallim emrin e klientëve apo markave tona në këtë fazë - normalisht vetëm kur artikujt janë dërguar për shqyrtim.

Për sa kohë që jeni të kënaqur, ne gjithashtu do të kërkojmë që postimi të mos shënohet si 'sponsorizuar'.

Në këtë drejtim, a do të pranonit postimet e sponsorizuara në www.rikoooo.com/ ? Nëse çmimi që kemi ofruar në email-in tonë të mëparshëm ($ 65 për postim) është i pranueshëm për ju, më lejoni të di në mënyrë që të mund të vazhdojmë më tej.

Regards,
Peter

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 3 # 860 by PAYSON

Këto janë emailet që po marr. Unë besoj që ju shihni shqetësimin tim. Unë nuk mendoj se edhe unë duhet t'i shoh këto. Një lloj SNAFU.
Falënderon PAYSON

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 3 - Vjet 2 muaj më parë 3 # 861 by rikoooo

Përshëndetje,

Faleminderit për përgjigjen tuaj,

Kjo është në të vërtetë një spam dhe ato email janë gjeneruar automatikisht nga spameri ose bot.

Mos u përgjigjeni atyre

Një shembull tjetër këtu: www.mail-archive.com/haproxy@formilux.org/msg28201.html

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Redaktimi i fundit: 2 vite 3 muaj më parë nga rikoooo.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.201