Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Përshëndetje! Nga Fort Worth, Texas

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 867 by sdatcher

Isha i gëzuar që gjeta këtë forum. Unë kam qenë duke fluturuar FSX për vite dhe vetëm blerë P3D v4. Unë jam duke u përpjekur për të shkarkuar disa fotografi kështu që unë kam aktivizuar një llogari Jumbo. Unë kam pasur sfida për ta nisur shkarkimin. Dritarja e shkarkimit shfaqet dhe pastaj shkon pa bërë asgjë. Po punoj me Windows 10 me të gjitha përditësimet e fundit.

Çdo sugjerim do të vlerësohej shumë. Na vjen keq për pyetjet e fillimit.

Cheers!
Sean

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.430
Gjuhë