Gjuhë

Topic-icon Pyetje Poste Boeing 777-200 e bardhë, pa liveries, nuk ka asgjë

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 884 by jangor

Hi, unë kam shkarkuar Posky B777-200 nga Rikooo dhe shkarkuar atë së bashku me efektet matës shërim mjet. I instalova të dy dhe kam katër aeroplanë të ulur në dosjen e aeroplanit tim. Sidoqoftë, kur i hap ato, ata janë të bardhë, nuk ka liveries, nuk ka funksione, nuk ka detaje, asnjë kabinë, asgjë. Vetëm një guaskë e bardhë.

Unë kam shkarkuar dhe instaluar disa B777 të tjerë nga Rikooo dhe nga faqet e internetit të tjera falas, por gjithmonë është e njëjtë. Unë pothuajse mund të them tim FSX hexohet kundër B777. E njëjta gjë, nga rruga, i ndodhi De Haviland Dash 8-400. Unë jam gjithashtu duke dërguar një pamje të aeroplanit të bardhë.

Si mund ta zgjidh këtë, pasi ajo po merr nervat e mia.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 910 by I ftohtë-Joe

Harta nuk mund të shfaqet, ju nuk keni specifikuar një vend ende.
Shkoni në cilësimet pastaj personalizoni dhe hiqni menjëherë kutinë 'preview DirectX 10' dhe të gjithë librat tuaj duhet të jenë atje. Sikur të kisha këtë çështje të njëjtë dhe vetëm kuptova se si ta zgjidhja atë përmes javëve të gjyqit dhe gabimit. Shpresoj se funksionon për ju.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.163