Gjuhë

Topic-icon Pyetje Pyetja e gjuhës paketë 737?

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 893 by iamcanadian2

Ndonjëherë dikush e di se si ta ndryshojë gjuhën c në paketën 737. Është mirë, por kam një djalë francez duke folur për pirjen e duhanit dhe rripin e sigurimit?
Unë përdor bojë Disney Alaska. punë e madhe nga rruga! Faleminderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë - 2 vjet 1 muaj më parë # 943 by DRCW

Përshëndetje, Nëse keni aeroplanë të tjerë që janë në anglisht, mund t'i transferoni këto tinguj dhe ta zëvendësoni atë në paketën 737. Për ta bërë këtë, hapni dosjen e shëndoshë në avion, lëvizni poshtë derisa të gjeni dy audiofilët wav. . Vini re emrat, dhe klikoni dy herë mbi secilën, kështu që ju mund t'i dëgjoni dhe verifikoni ato. Tani shkoni te një avion që ka tingujt që dëshironi në paketën tuaj 737. Pasi të keni gjetur dy tingujt në aeroplan që dëshironi të transferoni, atëherë kopjoni dhe ngjisni të dy audiofile në tavolinën e punës. . Ato mund të shënohen si më poshtë:
Cabin_Alert or Rripi i sigurimit dhe zakonisht Ndalohet duhani vjen e njëjta gjë. Tani sigurohuni që emri i skedarëve të tingullit wav ndeshjet ato nga paketa 737, nëse jo, thjesht klikoni me të djathtë në ato për ju ngjit për ju jeni desktop dhe riemërtoj ato fotografi në mënyrë që ata ndeshje. Pastaj zvarritni çdo skedar në dosjen e zërit të paketës 737 dhe do t'ju jepet mundësia për të lëviz dhe zëvendësoj ato. Tani duhet të keni tingujt e duhur që dëshironi kur goditni çelsin.

Redaktimi i fundit: 2 vjet 1 muaj më parë nga DRCW.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.139