Gjuhë

Topic-icon Pyetje Çdokush i interesuar në fluturimin në serverin tim duke përdorur JoinFS dhe LOTS të AI ???

më shumë
10 muaj javë 3 parë # 900 by fltbuff71

Shikoni faqen e internetit fsxflywithmanyai.weebly.com për detaje

Do të vendosë fluturimin e grupit në të ardhmen e afërt nëse ka interes të mjaftueshëm.

kontakti im është Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.

I përdor shkarkime Rikooo për pako 737 dhe 747

Nuk mund të fluturojë AI në multiplayer në avull, por JoinFS është e mrekullueshme dhe ju mund të fluturoni me Steam, Box, ose ndonjë tjetër Flight Sim në fluturim të lirë.

Unë nuk do të jetë duke përdorur TeamSpeak dhe kjo duket si ata të ngarkuar për një server tani ....

Nëse jeni të interesuar, më lejoni të di

Shihni fotot e bashkangjitura me mua duke u lidhur me Planerin e Fluturimit Ai. serverin tim dhe JoinFS

Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
9 muaj javë 3 parë # 996 by fltbuff71

Update ............

Unë jam duke shtuar DISCORD

dhe

duke kërkuar për ndonjë interes në bashkimin me mua në këtë server në një grup MARCH 2018 flilght, me shumë avionë AI, veten, dhe duke përdorur DISCORD ???????

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
9 muaj javë 2 parë # 1003 by fltbuff71

TANI NËPROGRESS

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
9 muaj javë 2 parë # 1007 by fltbuff71

argëtohuni

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 1.553
Gjuhë