Gjuhë

Topic-icon Pyetje Çdokush i interesuar në fluturimin me shumë AI në serverin tim ???

më shumë
1 vit më 3 javë më parë # 901 by fltbuff71

Shikoni faqen e internetit fsxflywithmanyai.weebly.com për detaje

Do të vendosë fluturimin e grupit në të ardhmen e afërt nëse ka interes të mjaftueshëm.

kontakti im është Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.

I përdor shkarkime Rikooo për pako 737 dhe 747

Nuk mund të fluturojë AI në multiplayer në avull, por JoinFS është e mrekullueshme dhe ju mund të fluturoni me Steam, Box, ose ndonjë tjetër Flight Sim në fluturim të lirë.

Unë nuk do të jetë duke përdorur TeamSpeak dhe kjo duket si ata të ngarkuar për një server tani ....

Nëse jeni të interesuar, më lejoni të di

Shihni fotot e bashkangjitura me mua duke u lidhur me Planerin e Fluturimit Ai. serverin tim dhe JoinFS

Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.270
Gjuhë