Gjuhë

Topic-icon Pyetje Ideja FSX addon

më shumë
1 vit më 1 javë më parë # 920 by NitroUK

Hi Guys,

Unë u pyesin nëse dikush e dinte një addon që do të më jepni një efekt pishtari në treguesin tim të miut në mënyrë që kur koha e saj e natës dhe avioni im është i ftohtë dhe i errët i shoh çelsin që unë duhet të kthehet për të marrë avioni filloi / ndizet ...

A ka ndonjë gjë të tillë tani? a mund të bëhet nga dikush? id për fat të mirë të paguajnë për addon.

Urimet më të mira Glenn - G-VODC


"Blue Skies ... Safe Flying"

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit më 1 javë më parë - 1 vit më 1 javë më parë # 930 by DRCW

Hej, unë nuk do të rekomandojë këtë, sepse si ajo ulet, treguesin e miut në vetvete do të hedh poshtë FPS, duke shtuar një tipar të tillë do të bëjë më shumë dëm në këtë mënyrë. Bastja më e mirë është të përdorni dritat e përmbytjeve të panelit gjatë përgatitjes së fluturimit. Sigurohuni që të aktivizoni ju jeni APU (Aux Power Unit) për avionët që janë kaq të pajisur.

Redaktimi i fundit: 1 vit 1 javë më parë nga DRCW.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.201
Gjuhë