Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Empresas brasileiras, por favor!

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 921 by moisinho

Eu gostaria muito de ter um pacote nga aeronaves nga TAM (LATAM) para Fsx, në qoftë se ju dëshironi të blini një pako Ultimate Pack 777-200ER, ju lutemi të përdorni këtë tekst nga TAM për të vendosur aeronave (B777-200ER). Një dosje e kualifikuar që do të vazhdojë, vazhdimësia është e nevojshme! Obrigado.


Unë gjithashtu kam një paketë avionësh nga TAM (LATAM) në Fsx, një nga paketat më të mira që ekziston në Ultimate Pack 777-200ER, me të vërtetë dua një cilësi TAM për këtë avion (B777-200ER). Cilësia e shtojcave këtu janë të pabesueshme, vazhdoni ta sillni atë tek ne! Faleminderit.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rikoooo

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 922 by Dariussssss

Para së gjithash, mirëprituni në Rikoooo. Është me të vërtetë mirë të dëgjosh se pëlqen paketa e aeroplanëve. Për fat të keq, ne nuk po i bëjmë këto shtesa. Kjo do të thotë që ne nuk jemi në gjendje të shtojmë ose të ndryshojmë diçka në to. Nëse ka disa gabime, ne mund t'i rregullojmë ato, por kjo ka të bëjë me të.

Së dyti ... Unë duhet t'ju paralajmëroj, ky është Forumi i Anglishtes, prandaj mos e shkruani në gjuhë të tjera.

Edhe një herë, mirëprisni dhe të keni një kohë të mirë këtu.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.168