Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Të gjithë mbrëmje

më shumë
1 vit 1 muaj # 924 by mickod88

Studentët e mbrëmjes Simmers !!

Ka qenë një anëtar në Rikoooo tani për më shumë se 6 muaj, më në fund u radhës për të prezantuar veten si unë nuk jam larg aq shumë tani kështu që mund të merrni disa kohë të mirë P3D nën rripin tim përsëri!

Emri im është Mick, dhe unë jam nga Lossiemouth në Skoci, aktualisht duke shërbyer si teknik i avionëve me RAF. Looking forward për të mësuar më shumë rreth P3D nga më me përvojë dhe me shpresë pastaj të kalojë në njohuritë e mia për newbies të tjera në të ardhmen.

Cheers!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit 1 muaj - 1 vit 1 muaj # 925 by rikoooo

Përshëndetje Mick,

Mirësevini në forum, faleminderit për prezantimin e vetes.

Unë shpresoj që ju do të gëzoni këtë forum, i gjithë forumi është i ri dhe ka nevojë për disa aktivitete kështu që ju lutemi mos hezitoni të postoni këtu dhe të sillni njohuritë tuaja të vlefshme për të tjerët.

fluturimit të lumtur,


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Redaktimi i fundit: 1 vit 1 muaj më parë nga rikoooo.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit 1 muaj # 926 by Gh0stRider203

Aye, unë e dytë atë! Mirësevini, dhe faleminderit për shërbimin tuaj! :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.174
Gjuhë