Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Get '404 - Not Found' kur përpiqeni të shkarkoni

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 932 by MTR1768

Unë u përpoqa të shkarkoni freeware në:

member.rikoooo.com:8888/dl/9dc1eba2127c0...hotoreal_scenery.zip

Kur e kam goditur butonin e shkarkimit që u përpoqët të arrini këtu:

member.rikoooo.com:8888/dl/9dc1eba2127c0...hotoreal_scenery.zip

dhe unë të marrë '404 - Nuk Gjetur'.

Çfarë mund të bëj për të shkarkuar?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 933 by DRCW

Një gabim 404 mund të jetë një numër arsyesh. Ju mund të keni një problem me serverin tuaj ose Rikooo mund të ketë qenë duke punuar në të tyrin. Mund të keni lidhje të kufizuar. Ju mund të keni disa malware të përfshirë. Unë rekomandoj drejtimin e malwarebytes. Është një shkarko falas dhe ju merrni ditë 15 të shërbimit falas të plotë. Unë kam qenë duke e përdorur atë për 4 vjet, dhe asgjë nuk merr in Pasi të keni drejtuar scan, provoni dhe shkarko peizazh përsëri.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.369
Gjuhë