Gjuhë

Topic-icon Pyetje Grumman Mallard

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë - 2 vjet 1 muaj më parë # 957 by jdlinn

Darned if I can get this aircraft to load properly ... all I get is a puff of smoke where it should be. I have it pointed at the correct folder, and when I open that folder, the installation SEEMS to look fine, exactly the way it should. But when selecting the aircraft, there is no preview pic and even though the plane is showing in the select aircraft, it does not come up (just the puff of smoke). I am using P3D V4.2.

Probleme të njëjta me Albatros Grumman. Ndoshta nuk është mirë për 4.2?

Falemnderit
Doug / RTMM

Redaktimi i fundit: 2 vjet 1 muaj më parë nga jdlinn.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 959 by rikoooo

Përshëndetje Doug,

Aktualisht, Mallard dhe Albatross nuk janë në përputhje me të P3D v4 sepse modelet e tyre janë bërë për FS2004, pra, jo bite 64 të pajtueshme. P3D v4 është vetëm bite 64 dhe nuk ka trashëgimi për modelet 32bits. Unë do t'i korrigjoj këto informacione në faqet e internetit të atyre shtesave.

Sidoqoftë, Milton Shupe aktualisht është duke bërë një konvertim vendas për Mallard dhe së shpejti do të jetë në përputhje me të P3Dv4. Ne do ta rinovojmë skedarin menjëherë pasi të dalë publikisht.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 960 by jdlinn

Super që i përgjigjet pyetjeve. Faleminderit.

Doug

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rikoooo

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 997 by rikoooo

Hi,

Mallard tani është i pajtueshëm P3D v4, është lëshuar një version i ri :)

lidhje www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/99/816

Goditje të lumtura


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 998 by jdlinn

Faleminderit Erik! Po e shkarkon tani.

Doug

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rikoooo

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.223