Gjuhë

Topic-icon Pyetje aeroplanë të shkarkuar që nuk tregojnë lëkurën e jashtme dmth. Matin Marauder vetëm tregon inne

më shumë
1 ditë 5 vit më parë # 965 by robtho

Kur shkarkoj avion të caktuar dmth. Martin Marauder C47 Boeing Superfotress Unë vetëm të marrë workins e brendshme të aeroplan treguar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 ditë 4 vit më parë - 1 ditë 4 vit më parë # 966 by DRCW

A po ekzekutoni parapamjen DX9 ose DX10? A po vrapon FSX Steam ose Boxed? Nëse Boxed po vrapon me ose pa përshpejtim? Çfarë versionesh të dritareve keni?

Redaktimi i fundit: 1 vit 4 ditë më parë nga DRCW.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 ditë 4 vit më parë # 967 by robtho

Unë jam duke punuar DX11 në Windows 7 profesionale me vetëm një version të drejtpërdrejtë të FSX. Unë kam dalë në pension dhe po kthehem pas Sims fluturimit pas disa vitesh kështu që unë jam pak i ndryshkur. Por unë e gjej këtë faqe interneti fantastike dhe shumica e shkarkimeve duket se punojnë mirë. Fatkeqësisht janë ato që me të vërtetë ju pëlqen që nuk

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 ditë 4 vit më parë - 1 ditë 4 vit më parë # 968 by DRCW

Përshëndetje përsëri ... FSX në menunë e opsioneve mund të ekzekutohet në DX9 ose DX10 Preview / Kur FSX u krijua, ajo vetëm para lëshimit të DX10, por funksionon në DX9 nga default. Shko te menyja e opsioneve dhe sigurohuni që kutia paraprake DX10 të mos jetë e kontrolluar. Aeroplanët Rikooo të gjitha e drejtojnë DX9 sipas parazgjedhjes. Disa janë DX10 të pajtueshme nëse janë ato do të jenë në përshkrimin. Ekziston një dizajn payware i disponueshëm për të korrigjuar parapamjen DX10, por nëse nuk e bleni atë program, është më mirë për të drejtuar FSX në DX9. Opsioni paraprak i DX10 nuk funksionon si duhet dhe i efekton tekstet. Windows 7 është një platformë e qëndrueshme për FSX dhe kjo është ajo që unë përdor për simulimin e fluturimit. Tani ke thënë se po drejton një version të drejtpërdrejtë të FSX. Nëse e kuptoj këtë të drejtë kjo do të thotë që ke një nga botimet e para të lëshuara kuti, ose versioni luksoz. Nëse është kështu, do të duhet të ngarkoni SP1 dhe SP2 ose duhet të shtoni akcelerimin. Pa këtë, shumica e freeware dhe payware të reja do të kenë çështje cilësi. Unë kam edicionin FSX ari që vjen me diskun e nxitimit. Ka shumë të ngjarë që ju do të gjeni se nëse nuk keni kontrolluar kutinë DX10 Preview kur keni ngarkuar programin, problemi është se FSX nuk është i përditësuar me paketat e nevojshme të shërbimit. Më lejoni të njoh ... Faleminderit

flyawaysimulation.com/downloads/files/19...or-x-service-pack-1/
flyawaysimulation.com/downloads/files/27...or-x-service-pack-2/

Redaktimi i fundit: 1 vit 4 ditë më parë nga DRCW.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 ditë 4 vit më parë # 971 by robtho

Fantastike !! Faleminderit aq shumë për këshillat dhe udhëzimet tuaja shumë të mira. Shkarkuar SP 1 & SP2 siç sugjeroi duket të funksionojë mirë tani. Faleminderit edhe një herë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 ditë 4 vit më parë # 972 by DRCW

Kjo është arsyeja pse ne jemi këtu, për të ndihmuar njëri-tjetrin të shijojmë hobi,
Goditje të lumtura

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: robtho

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 ditë 4 vit më parë # 974 by robtho

Faleminderit perseri

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.472
Gjuhë