Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Probleme të mëdha

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 969 by Dariussssss

Me vetëm disa avionë paywares.ALL default në FSX time janë të thyera. Nuk ka radio dhe pa GPS .....

Vetëm kohët e fundit reinstalled gjithë gjë ... nuk ka asnjë mënyrë unë do të bëjë atë përsëri. Pra, a ka ndonjë mënyrë për ta rregulluar atë, dhe çfarë dreqin është ai? Çfarë është e gabuar me të?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 970 by DRCW

A nuk e doni vetëm atë, unë kam pasur për të bërë të njëjtën gjë në shumë raste. Gjëja e parë është që të çinstalohet softueri që mund ta bëjë këtë. Gjëja tjetër është fshirja e FSF kryesore cfg, dhe pastaj rifillo FSX, ajo do të zëvendësojë cfg me një të freskët, siç ishte kur e keni shkarkuar FSX. Gjithë software-i juaj i shkarkuar do të vazhdojë të jetë aty. Por do të duhet të miratoni sërish matësat.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë - 1 4 vjeçare muaj më parë # 984 by DRCW

Duhet të shtoj se një nga programet e payware që keni shtuar ka të ngjarë që dosjet e përbashkëta brenda FSX-së të bëhen të korruptuara. Nga përshkrimi, ka gjasa në dosjen e vlerësimeve. Payware ka disi, korruptuar radiostack dhe dosjet GPS. Unë shpresoj se ju nuk duhet të filloni përsëri, por nëse ju bëni vetëm vënë në një fije për ata që bëjnë është në seksionin FSX. Unë shpresoj se kjo ndihmon

Redaktimi i fundit: 1 vit 4 muaj më parë nga DRCW.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 990 by Dariussssss

Çuditshëm është, ata punojnë. Kur ngarkoj disa avionë të parazgjedhur, ata të dy janë zhdukur.

Pasi kam ngritur fluturimin, të marrë zhdukjen e ATC etj .... është kthyer, të dy prej tyre. Pretty damn i çuditshëm. Unë mendoj se PMDG 747 ishte duke shkaktuar atë. Është hequr tani kështu që unë mendoj se do të jetë mirë.

Faleminderit për ndihmën gjithsesi.

Gëzuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.196
Gjuhë