Gjuhë

Topic-icon Për disa arsye log-in time shkon në offline pas disa minutash

më shumë
Minuta 1 42 muaj më parë # 987 by DRCW

Nuk jam i sigurt përse, por kur hyni, unë shfaqet si anëtar, në rreth 1 minutë, ndërsa po lexoj postimet, më tregon larg, dhe pastaj një minutë më tregon mua si offline, kur jam ende aktive vendin.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.162
Gjuhë