Gjuhë

Topic-icon Pyetje Për disa arsye log-in time shkon në offline pas disa minutash

më shumë
9 muaj 8 orë më parë # 987 by DRCW

Nuk jam i sigurt përse, por kur hyni, unë shfaqet si anëtar, në rreth 1 minutë, ndërsa po lexoj postimet, më tregon larg, dhe pastaj një minutë më tregon mua si offline, kur jam ende aktive vendin.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
6 muaj javë 3 parë # 1058 by JanneAir15

E njëjta gjë si këtu.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
6 muaj javë 3 parë # 1061 by rikoooo

Duhet të jeni të sigurtë që shfletuesi juaj në internet të pranojë cookie-t tona, cookies do të ruajnë sesionin tuaj dhe do t'ju mbajnë të lidhur.


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: DRCW, JanneAir15

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.107
Gjuhë