Gjuhë

Topic-icon Pyetje Convair 580 FSX

më shumë
11 muaj javë 4 parë # 993 by sruble

Kohët e fundit kam shkarkuar skedarin 580 fsx. Problemi për mua është se nuk ka asnjë panel vc ose 2d fare. Çdo ndihmë do të vlerësohej shumë. Faleminderit
RAILWAYSteve rubla

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 4 parë - 11 muaj javë 4 parë # 994 by DRCW

Përshëndetje, Çfarë versioni të FSX po vrapon? Boxed ose avull? A jeni duke u shfaqur në DX10 preview? Nëse po drejtoni një version boxed të FSX, a është Deluxe? Nëse po, a keni shkarkuar SP1 dhe SP2?
flyawaysimulation.com/downloads/files/1950/microsoft-flight-simulator-x-service-pack-1/
flyawaysimulation.com/downloads/files/27...or-x-service-pack-2/

I use edicionin FSX Boxed ari i cili vjen me përshpejtim, (SP1 & SP2). Kam shkarkuar këtë avion pa asnjë problem. Unë kam një VC plotësisht funksionale. Nuk ka kuvertë fluturimi 2D në këtë model. Krijuesi ka përdorur shenja të përbashkëta nga mjetet e tjera të parazgjedhur brenda FSX .. Do të vini re në titullin (SP2 FSX) Pa instaluar SP1 dhe SP2, ky avion nuk do të funksionojë. Shkarkoni pako flyawaysimulation më lart, dhe ju duhet të keni një avion që punon. Cheers!

Redaktimi i fundit: 11 muaj 4 javë më parë nga DRCW.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: sruble

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 3 parë # 1004 by sruble

Unë jam duke Steam, unë uninstalled pastaj ri-instaluar atë punon mirë të ketë vc. Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 3 parë # 1005 by DRCW

I kënaqur për të dëgjuar se po punon .. Nëse po xhon dritaret 10, kontrolloni internetin për të gjitha çështjet e njohura me FSX. Goditje të lumtura

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.213
Gjuhë