Gjuhë

Topic-icon Pyetje Për ata që shkarkojnë avionë nga Rikooo dhe mungojnë karakteristika ose struktura

më shumë
Muaj 11 1 ditë më parë # 995 by DRCW

Përshëndetje të gjithëve,
Unë kam vërejtur shumë njerëz që kanë probleme me shkarkime nga ky vend, të cilët kanë munguar tekstet e aeroplanëve ose pllakat e zeza në skedarët e skenës fotografike. Së pari më lejoni të shpjegoj pak për FSX. Microsoft doli me tre versione në shtimin boxed. Standardi FSX, FSX Deluxe dhe Së fundi FSX Gold Edition. Nëse zotëroni standardet FSX ose Deluxe Edition dhe nuk i keni përditësuar ato, do të keni probleme me disa avionë dhe pamje. Microsoft doli me paketat e shërbimit 2 (SP1 & SP2) pa këto përditësime të instaluara, do të ketë probleme. Ngarkuesi Auto Rikooo siguron punime mjaft mirë. Unë po ju jap me copa të nevojshme më poshtë, për t'ju ndihmuar të zgjidhni këto çështje. Unë shpresoj se kjo do të ndihmojë

flyawaysimulation.com/downloads/files/19...or-x-service-pack-1/
flyawaysimulation.com/downloads/files/27...or-x-service-pack-2/

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: tuncayboran40

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.220
Gjuhë