Gjuhë

Topic-icon Pyetje problemi me planin tim të fluturimit

më shumë
10 muaj javë 4 parë # 999 by azerorrigin

Përshëndetje unë kërkoj ndihmë sepse kur bëj një rrugë në simbrief është unë, por në fsx dhe kur shkoj për të hapur rrugën time nuk e vendos veten si rruga që ishte përcaktuar ajo kalon vetëm përmes kryqëzimit dhe ducoup e pamundur për mua për të fluturuar me të vërtetë rrugët kështu që nëse ka një që ka zgjidhje ju falënderoj paraprakisht

Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
10 muaj javë 4 parë # 1000 by Gh0stRider203

sinqerisht njeri ... Do ta modifikoja atë në FSX dhe do ta bëja më të drejtë. Unë kam bërë që një kohë apo dy .....


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
10 muaj javë 4 parë # 1001 by Dariussssss

Ju lutem, thjesht përdorni përkthimin e Google ose diçka, sepse thjesht nuk e kuptoj atë që po thoni.

Po përdor edhe SimBrief dhe funksionon. Ju duhet të dini se si ta përdorni atë dhe ju nuk keni ndonjë gabim.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.107
Gjuhë